KAPAT

MERHABA

Eğitimlerimiz ve Akademimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız biz sizi arayabiliriz.

* simgeli alanların doldurulması zorunludur.
En kısa zamanda size dönüş sağlayacağız.

 

Yaratıcı Yazma ve Drama Atölyesi


Çocuklar için Yaratıcı Yazma & Drama Kursu
Sahne Senin!

Hayatın kendisinin de bir drama sahnesi olduğunu düşünürsek hazırlıksız yakalandığımız anların ne kadar can sıkıcı olduğunu hatırlayabiliriz :) Yaratıcı Yazma ve Drama sayesinde; planlama, ekip çalışması, sorumluluk, üretkenlik, bütünün parçası olmak gibi bir çok kavramı eğlenerek ve özgüvenlerini geliştirerek çocuklarımıza aktarıyoruz. Peki siz çocuğunuza kendi dünyasını dilediği şekilde yaratma imkanı verdikten sonra neler olabileceğini gözlemlediniz mi? Bu program; kendilerine ait alanlarında özgürce üretebildikleri ve ürettiklerini uygulama ile somutlaştırdıkları çift yönlü bir programdır. Yazmak, kendi başına bir terapidir ve üretmiş olmak her zaman iyi gelir. Bırakalım kendi dünyalarını özgürce; önce kağıda, sonra sahneye döksünler. Bizler de ellerimiz kızarana kadar gururla alkışlayalım.

Yaratıcı Yazma ve Multi Drama Atölyesi, çocuklarımızın yazı ve ifade becerilerini hayal güçleri ile birleştirdikleri ve sonrasında tasarımlarını sene sonu gösterisi ile ailelerine sergileyerek hayata geçirdikleri interaktif bir programdır. Hafta içi verdiğimiz bu program sayesinde çocuklarımız biriktirdikleri enerjilerini doğru şekilde dönüştürebildikleri bir alan bularak, küçük hayatlarındaki büyük sorumluluklara ara verme şansı elde eder. Bu durum da okul ve aile hayatındaki görevlerini daha sağlıklı yerine getirmelerine yardımcı olur. 

MultiKids Çoklu Zeka Akademisi içerisinde bulundurduğu birçok program ile 6-13 yaş arası çocuklarımıza eğitim veren bir kurs merkezidir. İzmir Buca’nın tam merkezinde bulunması ve birçok okula yürüme mesafesinde bir konuma sahip olması da kurumu cazip kılan en önemli detaylardan biridir. Kurumun izole bahçesi çocukların özgürce oynamasına olanak sağlarken, kurs saatlerinde dikkat dağınıklığı yaşamalarını da önlemektedir. Tek bir kurs merkezinde çocukların birden fazla ihtiyacını karşılaması sebebi ile ebeveynler için Buca’daki en uygun kurs merkezidir. Kursumuz İzmir Buca’nın toplu taşıma araçlarına 3-5 dk. yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine bilsem sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul sınavlarına hazırlık kursu, ortaokul sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ortaokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ilkokul matematik, ortaokul matematik, ilkokul konuşarak İngilizce, ortaokul konuşarak İngilizce, robotik, satranç, müzik ve daha 10 farklı alanda eğitim hizmeti vermektedir. 
Detaylı bilgi almak için İzmir Buca iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

0 (232) 440 1 777
0 (549) 681 1 777
 

Joan Brannon
''Başkasının izinden yürüyen, iz bırakamaz.''
Bilgi ve İletişim


Bu form üzerinden en hızlı şekilde talebinizi iletebilirsiniz.
En kısa sürede ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

Yükleniyor
Yükleniyor...