KAPAT

MERHABA

Eğitimlerimiz ve Akademimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız biz sizi arayabiliriz.

* simgeli alanların doldurulması zorunludur.
En kısa zamanda size dönüş sağlayacağız.

 

Multi Sanat

Çocuklar için Resim Kursu
Kendini Serbest Bırak!

Çocuk dünyası, renkleri ve sesleri beceriye dönüştürme konusunda uzmandır. Sanat ve çocuk arasında doğuştan gelen bir bağ vardır. Çok küçük yaşlarda aileyi ve hayatı anlamaya çalıştığı dönemlerde bile kendisini sanat ile ifade etmeye çalışır. Çocuk resimleri, çocuğun iç dünyası ile gerçek dünya arasında bir köprüdür. Görmek, dokunmak, duymak ve hissetmek çocukları her yaşta beslemeye devam etmektedir. Sanat, en kuvvetli iletişim ve öğrenme biçimlerindendir.Türü ne olursa olsun sanat etkinliklerinin tümü; çocukların fiziksel, bilişsel, sosyo-duygusal gelişimini bir bütün olarak destekler. En erken yıllardan başlayarak ritim tutulan müzikler ve söylenen şarkılar beyinde dil, soyut düşünce ve matematikten sorumlu alanlardaki nöronlar arasındaki bağlantıları güçlendirir.

Çocuklarımızın nesneleri sanata dönüştürdükleri, yaratıcılıklarını ön plana alarak basit gözüken malzemeler ile benzersiz sanat eserleri ürettikleri bir programdır. Sanatın birçok dalını içerisinde barındıran, el becerileri ağırlıklı olarak hazırlanan Multi Sanat Atölyesi sayesinde geri dönüşüm alt yapısında tasarımlara imza atmalarını sağlamaktayız. Çocuklarımıza hafta içi olarak sunduğumuz Multi Sanat Atölyesi ile yaratıcılıklarını keyifle desteklemekteyiz.

MultiKids Çoklu Zeka Akademisi içerisinde bulundurduğu birçok program ile 6-13 yaş arası çocuklarımıza eğitim veren bir kurs merkezidir. İzmir Buca’nın tam merkezinde bulunması ve birçok okula yürüme mesafesinde bir konuma sahip olması da kurumu cazip kılan en önemli detaylardan biridir. Kurumun izole bahçesi çocukların özgürce oynamasına olanak sağlarken, kurs saatlerinde dikkat dağınıklığı yaşamalarını da önlemektedir. Tek bir kurs merkezinde çocukların birden fazla ihtiyacını karşılaması sebebi ile ebeveynler için Buca’daki en uygun kurs merkezidir. Kursumuz İzmir Buca’nın toplu taşıma araçlarına 3-5 dk. yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine bilsem sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul sınavlarına hazırlık kursu, ortaokul sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ortaokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ilkokul matematik, ortaokul matematik, ilkokul konuşarak İngilizce, ortaokul konuşarak İngilizce, robotik, satranç, müzik ve daha 10 farklı alanda eğitim hizmeti vermektedir. 
Detaylı bilgi almak için İzmir Buca iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

0 (232) 440 1 777
0 (549) 681 1 777
 


 

Lev Tolstoy
“Sanat; düşünebilen, gerçeği görebilen, toplumu anlayabilen insanların işidir."
Bilgi ve İletişim


Bu form üzerinden en hızlı şekilde talebinizi iletebilirsiniz.
En kısa sürede ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

Yükleniyor
Yükleniyor...