KAPAT

MERHABA

Eğitimlerimiz ve Akademimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız biz sizi arayabiliriz.

* simgeli alanların doldurulması zorunludur.
En kısa zamanda size dönüş sağlayacağız.

 

Multi Müzik


Çocuklar için Müzik Kursu
Evrensel Gücünü Kullan!

Sanatın erken çocuklukta sosyo-duygusal gelişime olan katkısını inceleyen derlemeler; müzik, dans gibi programların, çocukların empati, paylaşmak, iş birliği yapmak gibi sosyo-duygusal yetkinlikleri ile olumlu yönde ilişkili olduğunu da göstermektedir. Aynı zamanda beden-zihin koordinasyonu açısından da zihinsel ve duygusal olarak gelişimine destek sağlayan müzik, seretonin salgısını arttırarak mutlu olmalarını sağlar. Düzenli enstrüman çalan çocuklarda, beyinde kısa süreli hafıza ve dikkat mekanizmalarının daha iyi işlediği gözlemlenmiştir. Enstrüman çalmayı öğrenmenin, hafıza ve konsantrasyonu iyileştirmenin yanı sıra; çocuklarda yaratıcılığı, dolayısıyla yaşam kalitesini arttırdığı kanıtlanmıştır. MultiMusic Programı, çocuğunuzun hayalindeki enstrümanı alanında uzman eğitmenler eşliğinde çalmasını sağlar.

Multi Music Programı ile edindiği besleyici deneyim sayesinde çocuklarımızın okul başarısından sosyal hayatına, iletişim becerilerinden özgüvenine kadar birçok alanda gelişmesini sağlamaktayız. Çocuklarımızın yatkın olduğu enstrümanı keşfedip becerileri rehberliğinde yeteneklerine ışık tutmak önceliklerimiz arasındadır. 

MultiKids Çoklu Zeka Akademisi içerisinde bulundurduğu birçok program ile 6-13 yaş arası çocuklarımıza eğitim veren bir kurs merkezidir. İzmir Buca’nın tam merkezinde bulunması ve birçok okula yürüme mesafesinde bir konuma sahip olması da kurumu cazip kılan en önemli detaylardan biridir. Kurumun izole bahçesi çocukların özgürce oynamasına olanak sağlarken, kurs saatlerinde dikkat dağınıklığı yaşamalarını da önlemektedir. Tek bir kurs merkezinde çocukların birden fazla ihtiyacını karşılaması sebebi ile ebeveynler için Buca’daki en uygun kurs merkezidir. Kursumuz İzmir Buca’nın toplu taşıma araçlarına 3-5 dk. yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine bilsem sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul sınavlarına hazırlık kursu, ortaokul sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ortaokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ilkokul matematik, ortaokul matematik, ilkokul konuşarak İngilizce, ortaokul konuşarak İngilizce, robotik, satranç, müzik ve daha 10 farklı alanda eğitim hizmeti vermektedir. 
Detaylı bilgi almak için İzmir Buca iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

0 (232) 440 1 777
0 (549) 681 1 777
 


 

Cervantes
''Müziğin olduğu yerde, kötülük barınmaz.''
Bilgi ve İletişim


Bu form üzerinden en hızlı şekilde talebinizi iletebilirsiniz.
En kısa sürede ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

Yükleniyor
Yükleniyor...