KAPAT

MERHABA

Eğitimlerimiz ve Akademimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız biz sizi arayabiliriz.

* simgeli alanların doldurulması zorunludur.
En kısa zamanda size dönüş sağlayacağız.

 

Multi English

 

Çocuklar için İngilizce Kursu
Dünyaya Ayak Uydur!

Avrupa Dil Konseyi kriterleri çerçevesinde verdiğimiz yabancı dil programları uluslararası standartlara göre oluşturulmaktadır.Edinim yöntemi temelinde; yabancı dile maruz kalarak verdiğimiz dil öğrenme programında; çocuklarımız ezberlemeye değil, pratiğe odaklı çalışmalar yapmaktadır. Dört beceriye yönelik olarak hazırlanan MultiEnglish programında çocuklarımızın %80 dinleme-konuşma odaklı aldıkları eğitimlerde, özgüvenlerini destekleyerek yabancı dilde ifade becerilerini geliştiriyoruz. Görsel ve işitsel materyaller eşliğinde, tüm duyuları dahil ederek oluşturduğumuz MultiEnglish programlarımızda eğlenerek öğrenme ön plandadır.

MultiKids Çoklu Zeka Akademisi içerisinde bulundurduğu birçok program ile 6-13 yaş arası çocuklarımıza eğitim veren bir kurs merkezidir. İzmir Buca’nın tam merkezinde bulunması ve birçok okula yürüme mesafesinde bir konuma sahip olması da kurumu cazip kılan en önemli detaylardan biridir. Kurumun izole bahçesi çocukların özgürce oynamasına olanak sağlarken, kurs saatlerinde dikkat dağınıklığı yaşamalarını da önlemektedir. Tek bir kurs merkezinde çocukların birden fazla ihtiyacını karşılaması sebebi ile ebeveynler için Buca’daki en uygun kurs merkezidir. Kursumuz İzmir Buca’nın toplu taşıma araçlarına 3-5 dk. yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine bilsem sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul sınavlarına hazırlık kursu, ortaokul sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ortaokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ilkokul matematik, ortaokul matematik, ilkokul konuşarak İngilizce, ortaokul konuşarak İngilizce, robotik, satranç, müzik ve daha 10 farklı alanda eğitim hizmeti vermektedir. 
Detaylı bilgi almak için İzmir Buca iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

0 (232) 440 1 777
0 (549) 681 1 777
 

Charlemagne
"Başka bir dili bilmek, ikinci bir ruha sahip olmaktır."
Bilgi ve İletişim


Bu form üzerinden en hızlı şekilde talebinizi iletebilirsiniz.
En kısa sürede ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

Yükleniyor
Yükleniyor...