KAPAT

MERHABA

Eğitimlerimiz ve Akademimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız biz sizi arayabiliriz.

* simgeli alanların doldurulması zorunludur.
En kısa zamanda size dönüş sağlayacağız.

 

Multi Robotik


Çocuklar için Robotik Kursu
İcat Et!

Yaratıcı düşünce, problem çözebilme becerisi, teknik beceriler, planlama becerisi, pes etmemek, takım çalışması, analitik ve algoritmik düşünme becerilerini geliştirir. Olay ve durumlar arasındaki ilişkileri görmesini, disiplinler arası bağlantı kurmasını ve makinelerin çalışma mantığını kavramasını sağlar. Tüm bunların yanında değerlendirme ve karar verme mekanizmasını kuvvetlendirir.

Çocuklarımızı geleceğe hazırlayan en önemli programlardan biri olan Robotik Kodlama, sonu olmayan bir gelişim programıdır. Multi Robotik Kodlama içeriği, yaş gruplarına özel müfredatlar çerçevesinde hazırlanması sebebi ile farklı düzeylerde ilerlemektedir. Hafta sonu planladığımız Multi Robotik Programı sayesinde çocuklarımız bilişsel yönden gelişerek içinde bulunduğumuz yüzyıla rahatlıkla ayak uydurabilir.

MultiKids Çoklu Zeka Akademisi içerisinde bulundurduğu birçok program ile 6-13 yaş arası çocuklarımıza eğitim veren bir kurs merkezidir. İzmir Buca’nın tam merkezinde bulunması ve birçok okula yürüme mesafesinde bir konuma sahip olması da kurumu cazip kılan en önemli detaylardan biridir. Kurumun izole bahçesi çocukların özgürce oynamasına olanak sağlarken, kurs saatlerinde dikkat dağınıklığı yaşamalarını da önlemektedir. Tek bir kurs merkezinde çocukların birden fazla ihtiyacını karşılaması sebebi ile ebeveynler için Buca’daki en uygun kurs merkezidir. Kursumuz İzmir Buca’nın toplu taşıma araçlarına 3-5 dk. yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine bilsem sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul sınavlarına hazırlık kursu, ortaokul sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ortaokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ilkokul matematik, ortaokul matematik, ilkokul konuşarak İngilizce, ortaokul konuşarak İngilizce, robotik, satranç, müzik ve daha 10 farklı alanda eğitim hizmeti vermektedir. 
Detaylı bilgi almak için İzmir Buca iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

0 (232) 440 1 777
0 (549) 681 1 777
 

 

Bill Gates
"Yazılım, sanatçılık ve mühendisliğin harika bir kombinasyonudur."
Bilgi ve İletişim


Bu form üzerinden en hızlı şekilde talebinizi iletebilirsiniz.
En kısa sürede ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

Yükleniyor
Yükleniyor...