KAPAT

MERHABA

Eğitimlerimiz ve Akademimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız biz sizi arayabiliriz.

* simgeli alanların doldurulması zorunludur.
En kısa zamanda size dönüş sağlayacağız.

 

Multi Matematik

Çocuklar için Matematik Kursu
Matematik Çok Kolay!

Beyni güçlendirir ve hızlandırır, bilişsel yetenekleri arttırır ve kişiye farklı bakış açıları kazandırır, mantıklı düşünme yetisini geliştirir, karar verme sürecinin doğruluğunu arttırır. Karşılaştırma yapma, sınıflama yapma, sıralama, ölçme, neden-sonuç ilişkisi kurma, ayrıntılara dikkat etme, tahminde bulunma, deney yapma, problem çözme yeteneklerini, yaratıcı düşünme ve akıl yürütme yeteneklerini geliştirir. Nesnelerin farlılıklarını ve benzer yönlerini görmelerini sağlar.

Multi Matematik Programları ile çocuklarımıza kendi dilinden problem analiz etmeyi ve çözüm yöntemlerini öğretiyoruz. Her yaş grubu için ayrı planlanan Multi Matematik Programları, matematiği karmaşık ve korkulacak bir ders olmaktan çıkartarak sevdikleri ve keyif aldıkları bir hale getirmektedir. Multi Matematik Programları sayesinde çocuklarımız özgürce hata yapabilen, dolayısıyla daha fazla deneyen ve eksiklerini rahatlıkla giderebilen bir yapıya geçiş yapmaktadır.

MultiKids Çoklu Zeka Akademisi içerisinde bulundurduğu birçok program ile 6-13 yaş arası çocuklarımıza eğitim veren bir kurs merkezidir. İzmir Buca’nın tam merkezinde bulunması ve birçok okula yürüme mesafesinde bir konuma sahip olması da kurumu cazip kılan en önemli detaylardan biridir. Kurumun izole bahçesi çocukların özgürce oynamasına olanak sağlarken, kurs saatlerinde dikkat dağınıklığı yaşamalarını da önlemektedir. Tek bir kurs merkezinde çocukların birden fazla ihtiyacını karşılaması sebebi ile ebeveynler için Buca’daki en uygun kurs merkezidir. Kursumuz İzmir Buca’nın toplu taşıma araçlarına 3-5 dk. yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine bilsem sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul sınavlarına hazırlık kursu, ortaokul sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ortaokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ilkokul matematik, ortaokul matematik, ilkokul konuşarak İngilizce, ortaokul konuşarak İngilizce, robotik, satranç, müzik ve daha 10 farklı alanda eğitim hizmeti vermektedir. 
Detaylı bilgi almak için İzmir Buca iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

0 (232) 440 1 777
0 (549) 681 1 777


 

Galileo
''Doğanın muazzam kitabının dili matematiktir.''
Bilgi ve İletişim


Bu form üzerinden en hızlı şekilde talebinizi iletebilirsiniz.
En kısa sürede ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

Yükleniyor
Yükleniyor...