KAPAT

MERHABA

Eğitimlerimiz ve Akademimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız biz sizi arayabiliriz.

* simgeli alanların doldurulması zorunludur.
En kısa zamanda size dönüş sağlayacağız.

 

Prism Brain Mapping

Gençlerin gelecek hayatlarında başarılı olmaları, iş ve sosyal hayatlarını düzene sokmaları, doğru yaşam dengesini kurmalarını sağlamak için kariyer planlaması çok önemlidir. Maalesef birçok gencimiz lise son sınıfta dahi üniversitede okuyacakları bölümü belirlemekte kararsız olup; seçtikleri bölümlerin kendilerine uygun olmadığını daha sonra fark etmektedir.

Ancak; geç edinilen farkındalıklar ve yanlış seçimler gelecek kaygısını arttırmakla birlikte öğrenciyi karamsarlığa sürüklemektedir. Bilindiği üzere, hayallere ve hedeflere erişmenin anahtarı doğru zamanda doğru kararlar vermekten geçer. Bu sebeple gençlerimizin mutlu ve başarılı olmasının en etkili yolunun; kendilerini doğru keşfedip, günlük hayattaki davranışlarının ve zevklerinin doğru kariyer seçimi yapmalarından geçtiğini görüyoruz.
Prism Brain Mapping, kişilerin sosyal iletişimlerini ve iş performanslarını etkileyen kişisel davranış eğilimlerinin tespiti için dizayn edilmiştir. Nöro bilim esaslarına göre çok kapsamlı olarak hazırlanmış olan PRISM en güncel kişisel analiz aracıdır. PRISM, geleneksel psikoloji tabanlı teorilerden farklı olarak insan davranışlarını Nöro Bilim temelinde değerlendirmektedir. PRISM, Nöro Bilimin en güncel bulguları ışığında kullanıcılarına davranış eğilimlerini gösteren farklı haritalar sunmaktadır.
Çocuğunuz;

  •      Hangi Meslekte Daha Başarılı Olur?
  •      Hangi Bölümü Okumalı?
  •      Lise Alan Tercihi Ne Olmalı?
  •      Kişisel Özellikler İş Hayatını Nasıl Etkiler?
  •      Sosyal İletişim Haritası Nasıl?
  •      Davranış Profili Nasıl?
  •      Mevcut Becerilerin Gelişmesinde Hangi Yönleri Fayda Sağlar?

Prism Kariyer Testinde doğru veya yanlış cevap yoktur. Katılımcı kendi isteğine göre verileri yanıltamaz ve manipüle edemez. 
Prism Brain Mapping’de kişinin sosyal becerileri, ideal sosyal çevreleri, çalışma ortamları, sorumluluk alma becerileri ve sonuç odaklı düşünme mekanizmaları gibi farklı yönlerini açıklarken renkleri kullanır. Bütün duygularımız ve hareketlerimiz beynin farklı yerlerinin birlikte çalışmaları sonucu ortaya çıkar. PRISM haritasında beynin farklı bölgelerinin birbirleri ile olan etkileşimli çalışma sistemleri gösterilmektedir.

PRISM, kişilerin doğru mesleği bilinçli olarak seçmelerine yardımcı olur. Kullanılan veri tabanı içerisinde her meslek için gereken eğitim ve öğretim seviyesi, mesleğin gereği olan işleri yapmak için gereken yetkinlikler, değerler ve becerileri detaylı bir şekilde verilmektedir.
Çocuğunuzun geleceğini bugünden itibaren planlamak ve kaygılarınıza ışık tutmak için Prism Testi ile tanışabilirsiniz. En kıymetli varlıklarımızın severek, mutlu ve benimsedikleri meslekleri yaparak fayda sağlamaları için süreci akışta yönetebilirsiniz. Büyük riskler almadan çocuğunuzun gelecek planlarını uzmanlarımız eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.
 

Bilgi ve İletişim


Bu form üzerinden en hızlı şekilde talebinizi iletebilirsiniz.
En kısa sürede ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

Yükleniyor
Yükleniyor...