KAPAT

MERHABA

Eğitimlerimiz ve Akademimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız biz sizi arayabiliriz.

* simgeli alanların doldurulması zorunludur.
En kısa zamanda size dönüş sağlayacağız.

 

Multi Satranç


Çocuklar için Satranç Kursu
Satranç ile En Doğru Hamleni Yap!

Çocuklarda motivasyonu yükselten, davranışların düzelmesine yardımcı olan, özgüveni ve katılımcılığı artıran; her yaşa hitap eden bir spordur. Satrancın en avantajlı yanı; çocukların zekalarını ve becerilerini geliştirirken keyifli vakit geçirmelerini sağlamasıdır. Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneklerinde kısa sürede gözle görülür fark yaratan satranç, öngörü ve tahmin becerilerini de geliştirir.

Multi Satranç Programı sayesinde çocuklarımıza birçok karakter özelliği kazandırmak ile birlikte; beynin çalışma sistemini, öngörü, risk, strateji… gibi birçok kavramı da aktarmaktayız. Hafta sonu eğitim programı olarak sunduğumuz Multi Satranç, çocuklarımıza hayatları boyunca yararlanabilecekleri bir hediye olmanın yanında; en önemli tohumları ekebileceğimiz en kıymetli eğitim araçlarından biridir.

MultiKids Çoklu Zeka Akademisi içerisinde bulundurduğu birçok program ile 6-13 yaş arası çocuklarımıza eğitim veren bir kurs merkezidir. İzmir Buca’nın tam merkezinde bulunması ve birçok okula yürüme mesafesinde bir konuma sahip olması da kurumu cazip kılan en önemli detaylardan biridir. Kurumun izole bahçesi çocukların özgürce oynamasına olanak sağlarken, kurs saatlerinde dikkat dağınıklığı yaşamalarını da önlemektedir. Tek bir kurs merkezinde çocukların birden fazla ihtiyacını karşılaması sebebi ile ebeveynler için Buca’daki en uygun kurs merkezidir. Kursumuz İzmir Buca’nın toplu taşıma araçlarına 3-5 dk. yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine bilsem sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul sınavlarına hazırlık kursu, ortaokul sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ortaokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ilkokul matematik, ortaokul matematik, ilkokul konuşarak İngilizce, ortaokul konuşarak İngilizce, robotik, satranç, müzik ve daha 10 farklı alanda eğitim hizmeti vermektedir. 
Detaylı bilgi almak için İzmir Buca iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

0 (232) 440 1 777
0 (549) 681 1 777


 

Pascal
''Satranç tahtası, insan zihninin jimnastik salonudur.''
Bilgi ve İletişim


Bu form üzerinden en hızlı şekilde talebinizi iletebilirsiniz.
En kısa sürede ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

Yükleniyor
Yükleniyor...