KAPAT

MERHABA

Eğitimlerimiz ve Akademimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız biz sizi arayabiliriz.

* simgeli alanların doldurulması zorunludur.
En kısa zamanda size dönüş sağlayacağız.

 

Multi Mindfulness

Çocuklar için Mindfulness Kursu
Ruhunu Besle!

Bilinçli farkındalık hali çocuklarımızın kendi duygu ve düşüncelerini daha rahat kabullenmesinin, tanımlayabilmesinin ve ifade edebilmesinin yolunu açar. Bunun sonucunda da çocuklarımız duygularını daha iyi yönetebilirler. 8 haftalık Multi Mindfulness Pratikleri çocuklarımızın farkındalık kazanmasına, zihinsel, fiziksel, mental, duygusal ve bedensel olarak kendilerini ve becerilerini sağlıklı şekilde yönetmesine rehberlik eder. Tüm bunların yanında Mindfulness pratikleri çocuklarda dikkat süresini uzatır ve dikkati istenen yere odaklamayı kolaylaştırır. Çocukların sosyal becerilerini geliştirir. Mindfulness pratiği yapan çocukların okul başarılarında artış gerçekleşir. 

MultiKids Çoklu Zeka Akademisi içerisinde bulundurduğu birçok program ile 6-13 yaş arası çocuklarımıza eğitim veren bir kurs merkezidir. İzmir Buca’nın tam merkezinde bulunması ve birçok okula yürüme mesafesinde bir konuma sahip olması da kurumu cazip kılan en önemli detaylardan biridir. Kurumun izole bahçesi çocukların özgürce oynamasına olanak sağlarken, kurs saatlerinde dikkat dağınıklığı yaşamalarını da önlemektedir. Tek bir kurs merkezinde çocukların birden fazla ihtiyacını karşılaması sebebi ile ebeveynler için Buca’daki en uygun kurs merkezidir. Kursumuz İzmir Buca’nın toplu taşıma araçlarına 3-5 dk. yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine bilsem sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul sınavlarına hazırlık kursu, ortaokul sınavlarına hazırlık kursu, ilkokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ortaokul etüt (ödev yardımcısı, konu tekrarı), ilkokul matematik, ortaokul matematik, ilkokul konuşarak İngilizce, ortaokul konuşarak İngilizce, robotik, satranç, müzik ve daha 10 farklı alanda eğitim hizmeti vermektedir. 
Detaylı bilgi almak için İzmir Buca iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

0 (232) 440 1 777
0 (549) 681 1 777
 

''Mindfulness hayata karşı değil, hayatla birlikte olmayı öğretir.''
Bilgi ve İletişim


Bu form üzerinden en hızlı şekilde talebinizi iletebilirsiniz.
En kısa sürede ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

Yükleniyor
Yükleniyor...